0 položek 0 KčZobrazit

Horkovzdušné Kulmy

Zobrazeno 1 až 12 z 12 (1 stránek)

1 2

Výkon 1 200 W Ionizace pro lesklé vlasy bez krepatění Kontrolka ionizace Keramická mřížka pro dokonalé rozložení teploty 3 teploty / rychlosti včetně studené vlny 5 nástavců k vytvoření různých stylů koncentrátor oboustranný plochý kartáč 25mm spirálovitá kulma pro pevné lokny 25 mm kulatý termální kartáč 30 mm kulatý kartáč se zatahovacími štětinami Profesionální obal Otočný kabel

Horkovzdušná kulma Remington AS1220 je tím pravým pomocníkem pro vytvoření různých stylů účesů. Ať už jsou to kadeře, vlny, super volné či objemné, tento všestranný styler s 5ti nástavci Vám to umožní.

Horkovzdušná kulma Remington AS300 s výkonem 300 Wattů a 2 nástavci pro rychlý a snadný každodenní styling potěší každou ženu. Tato kulma Remington je ideální pro kratší vlasy, pro tvorbu vln, textury a objemu.

Tato všestranná horkovzdušná kulma Style & Curl napomáhá dosáhnout tvorbě různých druhů účesů v několika minutách. Nejen že vlasy rychleji vysuší, ale pomůže vám dosáhnout řady stylů pomocí horkého proudění vzduchu skrz kanálky.

S nastavením 2 teplot a rychlostí včetně studeného vzduchu a se 3 nástavci je tato horkovzdušná kulma Remington AS701 ideální pro sušení, tvarování a vytváření objemu současně.

Horkovzdušná kulma Remington AS7051 s výkonem 1000 Wattů a 4 nástavci je ideální pro objem a dlouhotrvající vlny. S 50mm kartáčem pro tvorbu objemu vytvoříte nejmódnější účesy z volných loken a vln.

Horkovzdušná kulma Remington AS800 Dry & Style se pyšní 3 nástavci, které jsou navrženy k zajištění správného vysoušení a zároveň k vytvoření požadovaného vzhledu. Výkonný motor zaručuje rychlé a efektivní vysoušení a styling.

Horkovzdušná rotační kulma Remington AS8090 dodá Vašim vlasům maxiimální ochranu a zejména dostatečný objem. Tato kulma dodá vašim vlasům elegantní a svůdný styl.

Nikdy nebylo tak snadné vytvořit perfektní vlny jako s novým kulmofénem s natáčkami Remington AS7055 Big style. S touto kulmou vytvoříte profesionální vzhled rychle a snadno.

Náhradní natáčky k horkovzdušné kulmě AS7055 Remington. Originální náhradní díl Remington.

Náhradní natáčky k horkovzdušné kulmě AS7055 Remington. Originální náhradní díl Remington.

Náhradní natáčky k horkovzdušné kulmě AS7055 Remington. Originální náhradní díl Remington.

Kulmy na vlasy Remington - stylery Remington, péče o vlasy, vlasová péče Remington, stylery Remington,kulmy Remington, lokny, horkovzdušné kulmy

Horkovzdušné kulmy - airstylery Remington

Zdokonalený keramický povrch, ionizace, studený vzduch či zatahovací štětiny to vše nabízíí horkovzdušná multifunkční kulma značky Remington.

Airstylery Remington jsou vybaveny širokým příslušenstvím, a proto poskytují kvalitní a dlouhodobý provoz.

Horkovzdušné kulmy si zamilují i profesionální kadeřnice.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.