0 položek 0 KčZobrazit

Depilátory a epilátory

Zobrazeno 1 až 10 z 10 (1 stránek)

1 2

Náhradní planžeta k dámskému holícímu strojku Remington WSF5060. Originální náhradní díl.

Kompletní holící hlava k dámskému holícímu strojku Remington WDF5030. Originální náhradní díl.

Síťový epilátor Remington EP7300 3v1 nabízí snadné a rychlé použití, které Vám umožní dosáhnout těch nejlepších výsledků. Vylepšený epilační systém zajistí extra hladkou pokožku, zachytí i ty nejjemnější chloupky.

Síťový epilátor Remington EP7500 5v1 nabízí široké příslušenství, které Vám umožní dosáhnout těch nejlepších výsledků. Vylepšený epilační systém zajistí extra hladkou pokožku, zachytí i ty nejjemnější chloupky.

Dámský depilátor Remington WSF5060 Vám zajistí hladké oholení. Můžete jej použít nejen na holení nohou, ale také i v podpaždí a v oblasti bikin. S ergonomickou protiskluzovou rukojeti se již nemusíte bát vyklouznutí.

Akce

1 599 Kč

Koupit

1 399 Kč

Remington Epilátor na obličej 4v1 EP7070

Epilátor na obličej 4v1 Remington EP7070 Vám ušetří nejen čas, ale i místo. Jelikož je to několik přístrojů v jednom. Můžete ho použít pro epilaci, zastřihování chloupků a čištění pleti. Praktický pomocník nejen doma, ale i na cestách.

Dámský epilátor Remington WSF4810 je praktickým pomocníkem nejen doma, ale i na cestách. Díky kompaktnímu designu můžete dosáhnout hladkých nohou kdekoli budete potřebovat.

Akce

1 299 Kč

Koupit

1 149 Kč

Remington Dámský holící strojek WDF5030

Dámský holící strojek Remington WDF5030 přináší zdokonalené frézky s vylepšeným designem planžet a zajistí tak dokonalé oholení. Měkká a ergonomická rukojeť zajistí snadné držení po celou dobu holení.

Zastřihovač v oblasti bikin Remington BKT400 je perfektním pomocníkem při zastřihování v oblasti bikin. Zajisté oceníte jeho lehký a kompaktní design, a proto si jej můžete vzít kamkoliv s sebou.

Akce

999 Kč

Koupit

899 Kč

Remington Dámský zastřihovač WPG4035

Tento dámský zastříhovač Remington byl navržen pro citlivou pokožku v oblasti bikin. Tento přesný zastřihovač Vám nabídne 3 nástavce s cílem zajistit všechny Vaše požadavky. Pohodlné a bezpečné zastřihování!

Kulmy na vlasy Remington - stylery Remington, péče o vlasy, vlasová péče Remington, stylery Remington,kulmy Remington, lokny, horkovzdušné kulmy

Depilátory a epilátory Remington - informace

Výrobce Remington nabízí širokou řadu kvalitních a mnoha ženami ověřených depilátorů a epilátorů. Novinkou mezi depilátory je Remington IPL5000, který slouží k dlouhodobému odstranění chlouplů. Dále je oblíbený Remington 3 v 1 epilátor a depilátor, který nabízí několik technologií.  Depilátory a epilátory Remington jsou velmi kvalitní. Kromě kvality je také dbáno na bezpečnost produktu. 

Technologie a výhody depilátorů a epilátorů Remingtron

Velmi oblíbené jsou nyní i depilátory a epilátory s technologií BodyCurve Systém. Jedná se o depilátory úzkou oválnou hlavou a zaobleným válečkem, které přesně kopírují křivky Vašeho těla. Trvanlivost ploch je po celou dobu životnosti produktu.

Další technologií oblíbených depilátorů či epilátorů nese název Smoth Trim Technologie s Aloe Vera. Jedná se o pružné zastřihovače se zaoblenými konce čepele, které efektivně zastřihují delší chloupky pro ještě jemnější depilaci.

Pro praktické použití je také  velmi povedená řada depilátorů se zvlhčujícími válečky, nabízející depilátory a epilátory, které svými zjemňujícími mikrokondicionéry napuštěnými přímo ve válečku, odstraňuje chloupky jemně a efektivně.

V balení depilátorů a epilátorů Remington se z pravidla nachází vhodný obal pro uskladnění či štěteček na čištění.

V případě, že by jste si nevěděli rady s výběrem vhodného depilátoru, neváhejte nás kontaktovat!

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.