0 položek 0 KčZobrazit

Depilátory a epilátory

Zobrazeno 1 až 11 z 11 (1 stránek)

1 2

Náhradní planžeta k dámskému holícímu strojku Remington WSF5060. Originální náhradní díl.

Síťový epilátor Remington EP7300 3v1 nabízí snadné a rychlé použití, které Vám umožní dosáhnout těch nejlepších výsledků. Vylepšený epilační systém zajistí extra hladkou pokožku, zachytí i ty nejjemnější chloupky.

Síťový epilátor Remington EP7500 5v1 nabízí široké příslušenství, které Vám umožní dosáhnout těch nejlepších výsledků. Vylepšený epilační systém zajistí extra hladkou pokožku, zachytí i ty nejjemnější chloupky.

Akce

1 599 Kč

Koupit

1 399 Kč

Remington Epilátor na obličej 4v1 EP7070

Epilátor na obličej 4v1 Remington EP7070 Vám ušetří nejen čas, ale i místo. Jelikož je to několik přístrojů v jednom. Můžete ho použít pro epilaci, zastřihování chloupků a čištění pleti. Praktický pomocník nejen doma, ale i na cestách.

Dámský epilátor Remington WSF4810 je praktickým pomocníkem nejen doma, ale i na cestách. Díky kompaktnímu designu můžete dosáhnout hladkých nohou kdekoli budete potřebovat.

Zastřihovač v oblasti bikin Remington BKT400 je perfektním pomocníkem při zastřihování v oblasti bikin. Zajisté oceníte jeho lehký a kompaktní design, a proto si jej můžete vzít kamkoliv s sebou.

Akce

999 Kč

Koupit

899 Kč

Remington Dámský zastřihovač WPG4035

Tento dámský zastříhovač Remington byl navržen pro citlivou pokožku v oblasti bikin. Tento přesný zastřihovač Vám nabídne 3 nástavce s cílem zajistit všechny Vaše požadavky. Pohodlné a bezpečné zastřihování!

Kompletní holící hlava k dámskému holícímu strojku Remington WDF5030. Originální náhradní díl.

Bezdrátový nabíjecí epilátor Remington EP7700 7v1 nabízí široké příslušenství, které Vám umožní dosáhnout těch nejlepších výsledků. Vylepšený epilační systém zajistí extra hladkou pokožku, zachytí i ty nejjemnější chloupky.

Dámský depilátor Remington WSF5060 Vám zajistí hladké oholení. Můžete jej použít nejen na holení nohou, ale také i v podpaždí a v oblasti bikin. S ergonomickou protiskluzovou rukojeti se již nemusíte bát vyklouznutí.

Akce

1 299 Kč

Detail

1 149 Kč

Remington Dámský holící strojek WDF5030

Dámský holící strojek Remington WDF5030 přináší zdokonalené frézky s vylepšeným designem planžet a zajistí tak dokonalé oholení. Měkká a ergonomická rukojeť zajistí snadné držení po celou dobu holení.

Kulmy na vlasy Remington - stylery Remington, péče o vlasy, vlasová péče Remington, stylery Remington,kulmy Remington, lokny, horkovzdušné kulmy

Depilátory a epilátory Remington - informace

Výrobce Remington nabízí širokou řadu kvalitních a mnoha ženami ověřených depilátorů a epilátorů. Novinkou mezi depilátory je Remington IPL5000, který slouží k dlouhodobému odstranění chlouplů. Dále je oblíbený Remington 3 v 1 epilátor a depilátor, který nabízí několik technologií.  Depilátory a epilátory Remington jsou velmi kvalitní. Kromě kvality je také dbáno na bezpečnost produktu. 

Technologie a výhody depilátorů a epilátorů Remingtron

Velmi oblíbené jsou nyní i depilátory a epilátory s technologií BodyCurve Systém. Jedná se o depilátory úzkou oválnou hlavou a zaobleným válečkem, které přesně kopírují křivky Vašeho těla. Trvanlivost ploch je po celou dobu životnosti produktu.

Další technologií oblíbených depilátorů či epilátorů nese název Smoth Trim Technologie s Aloe Vera. Jedná se o pružné zastřihovače se zaoblenými konce čepele, které efektivně zastřihují delší chloupky pro ještě jemnější depilaci.

Pro praktické použití je také  velmi povedená řada depilátorů se zvlhčujícími válečky, nabízející depilátory a epilátory, které svými zjemňujícími mikrokondicionéry napuštěnými přímo ve válečku, odstraňuje chloupky jemně a efektivně.

V balení depilátorů a epilátorů Remington se z pravidla nachází vhodný obal pro uskladnění či štěteček na čištění.

V případě, že by jste si nevěděli rady s výběrem vhodného depilátoru, neváhejte nás kontaktovat!

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.