0 položek 0 KčZobrazit

Hygienické zastřihovače

Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)

1 2

S nežádoucími chloupky si snadno poradí hygienický zastřihovač Remington NE3870. Tento praktický zastřihovač Vám nabízí snadné dokončení Vašeho stylingu. Můžete si upravit obočí či zastřihnout kotlety.

S nežádoucími chloupky v nose či uších si snadno poradí hygienický zastřihovač Remington NE3850. Tento praktický zastřihovač si snadno poradí se všemi nežádoucími chloupky.

S nežádoucími chloupky v nose či uších si snadno poradí hygienický zastřihovač Remington NE3455. Nyní v praktickém dárkovém balení. Sada obsahuje cestovní pouzdro a další příslušenství pro úpravu Vašeho stylu.

Čepele z vylepšené nerez oceli Lineární zastřihovač vhodný pro zastřihování chloupků v nose, uších a pro obočí Omyvatelný pro snadné čištění Bateriový

Kulmy na vlasy Remington - stylery Remington, péče o vlasy, vlasová péče Remington, stylery Remington,kulmy Remington, lokny, horkovzdušné kulmy

Higienické zastřihování

Hygienické zastřihovače Remington jsou určené pro odstraňování nepříjemných chloupků v nose, v uších či drobné korektuře například kotlet a podobně.

Jedná se o ideálního pomocníka každého muže. Malý a dobře uložitelný strojek velmi usnadní a urychlí higienické zastřihování. Výměnné hlavice jsou vždy perfektně uzpůsobeny danému využití pro snadné použití.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.