0 položek 0 KčZobrazit

Zastřihovače chloupků

Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)

1 2

Jednoduchý zastřihovač chloupků Remington BHT100 Flex se přizpůsobí konturám Vašeho těla a zaručí tak rychlé a snadné oholení. Zastřihovač chloupků je voděodelný, můžete ho používat přímo ve sprše.

Akce

1 499 Kč

Koupit

1 299 Kč

Remington Zastřihovač chloupků BHT6255 WETech

Zastřihovač chloupků Remington BHT6255 WETech je ideálním pomocníkem při zastřihování celého těla. S využitím přídavných hřebenů si můžete zvolit takovou délku, která Vám bude vyhovovat.  Ergonimicky tvarovaná rukojeť s neklouzavým povrchem umožní snadnou manipulaci.

Zastřihovač chloupků Remington Delicates & Body Hair je speciálně navržen pro muže, kteří požadují kompaktní zastřihování chloupků bez větší námahy. Nabízí kompletní všestrannost a kontrolu. Tento zastřihovač je k dostání s výběrem 3 hřebenů.

Tento voděodolný zastřihovač chloupků Remington BHT2000A Bodyguard je perfektní volbou pro dokonalý vzhled Vašeho těla.

Tento inovativní 100% voděodolný zastřihovač Remington BHT6250 pokryje všechny potřeby zastřihování chloupků. S lithiovou baterií, čepelemi z nerez oceli a očkem na zavěšení bude nepostradatelnou součástí koupelny každého muže. Novinka pro jaro 2013 na muj-remington.cz

Zastřihovač chloupků Remington BHT300 Pivoteer se pohybuje podél křivek vašeho těla a poskytuje vám hladké oholení kdykoliv potřebujete.

Kulmy na vlasy Remington - stylery Remington, péče o vlasy, vlasová péče Remington, stylery Remington,kulmy Remington, lokny, horkovzdušné kulmy

Univerzální zastřihovače chloupků lze využít pro korekci vousů i pro holení chloupků na těle. Jedná se o univerzální zastřihovače malých rozměrů pro pohodlné použití.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.