0 položek 0 KčZobrazit

Planžetové holící strojky

Zobrazeno 1 až 8 z 8 (1 stránek)

1 2

Planžetový holící strojek Remington XF8705 Capture Cut Pro přináší nejlepší oholení pro citlivou pokožku. Pokroková technologie holícího strojku Vám zajistí rychlé a hladké oholení. Strojek je plně voděodolný.

Planžetový holící strojek Remington XF8505 Capture Cut přináší nejlepší oholení pro citlivou pokožku. Pokroková technologie holícího strojku Vám zajistí rychlé a hladké oholení. Strojek je plně voděodolný.

Akce

2 499 Kč

Koupit

1 999 Kč

Remington Holící strojek XF8500 Smart Edge

Planžetový holicí strojek Remington XF8500 Smart Edge je navržen moderní technologií, má pozoruhodný výkon a skvělé výsledky. Dosáhněte perfektně hladkého oholení pomocí 19° otočné hlavy bez podráždění Vaší pokožky

Vhodný pro citlivou pleť, holící strojek Remington Comfort Series Pro zajistí hladké oholení jednoduše a bez námahy. Dvojitá planžeta pečlivě zastřihává a rámuje korektury obličeje pro spolehlivé oholení.

Vhodný pro citlivou pleť, holící strojek Remington Comfort Series zajistí hladké oholení jednoduše a bez námahy. Dvojitá planžeta pečlivě zastřihává a rámuje korektury obličeje pro spolehlivé oholení.

Tento šikovný holící strojek na cesty zaručuje rychlé a bezpečné oholení kdekoliv a kdykoliv potřebujete.Cestovní planžetový holicí strojek Remington nabízí praktické držení. Hlavním rysem je elegantní kryt hlavy.

Vhodný pro citlivou pleť, holící strojek Remington Comfort Series Plus zajistí hladké oholení jednoduše a bez námahy. Dvojitá planžeta pečlivě zastřihává a rámuje korektury obličeje pro spolehlivé oholení.

Akce

1 499 Kč

Koupit

1 149 Kč

Remington Holící strojek F4800 Dual-X

S Flex and Pivot Technologií se holící strojek Remington F4800 přirozeně přizpůsobuje křivkám obličeje, brady a krku a zajistí pohodlné a hladké oholení S tímto holícím strojkem Remington F4800 dosáhnete těch nejlepších výsledků.

Kulmy na vlasy Remington - stylery Remington, péče o vlasy, vlasová péče Remington, stylery Remington,kulmy Remington, lokny, horkovzdušné kulmy

Planžetové holící strojky - informace

Výrobce Remington nabízí širokou řadu kvalitních a mnoha muži ověřených holících strojků.  Planžetové strojky jsou velmi kvalitní. Kromě kvality je také dbáno na bezpečnost produktu. 

Technologie a výhody planžetových holících strojků Remingtron

Planžetové holící strojky jsou oblíbené díky technologii X-SYSTEM - FLEX and PIVOT TECHNOLOGY. Jedná se o Remington X systém, kombinaci 4 prvků pro extrémní flexibilitu, rychlost a dokonalost oholení - dokonce i krku.

  1. Výkyvný krk - plně výkvyný krk pohybující se do stran se automaticky přizpůsobí konturám obličeje
  2. Planžety pro dokonalé oholení - dokonale přilnou k pokožce pro rychlejší a dokonalejší oholení
  3. Pružné planžety - 3 nezávislé super pohyblivé planžety se pohybují ve všech směrech a zajistí nejlepší kontakt s pokožkou na vystouplých místech i prohlubních
  4. Zdokonalený úhel čepele - Optimální úhel zajistí rychlejší, dokonalejší a jemnější oholení

V balení planžetových holících strojků  Remington se z pravidla nachází vhodný obal pro uskladnění či štěteček na čištění.

V případě, že by jste si nevěděli rady s výběrem vhodného strojku, neváhejte nás kontaktovat!

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.