0 položek 0 KčZobrazit

Horkovzdušné Kulmy

Zobrazeno 1 až 5 z 5 (1 stránek)

1 2

Dopřejte svým vlasům potřebnou péči, kterou jim dodá horkovzdušná kulma Remington Coconut Smooth AS5901. Zdokonalený keramický povrch je obohacen o výtažky z kokosu. Vaše vlasy budou hladké a lesklé.

Horkovzdušná kulma Remington AS1220 je tím pravým pomocníkem pro vytvoření různých stylů účesů. Ať už jsou to kadeře, vlny, super volné či objemné, tento všestranný styler s 5ti nástavci Vám to umožní.

Horkovzdušná kulma Remington AS800 Dry & Style se pyšní 3 nástavci, které jsou navrženy k zajištění správného vysoušení a zároveň k vytvoření požadovaného vzhledu. Výkonný motor zaručuje rychlé a efektivní vysoušení a styling.

Horkovzdušná kulma Remington AS7051 s výkonem 1000 Wattů a 4 nástavci je ideální pro objem a dlouhotrvající vlny. S 50mm kartáčem pro tvorbu objemu vytvoříte nejmódnější účesy z volných loken a vln.

Tato všestranná horkovzdušná kulma Style & Curl napomáhá dosáhnout tvorbě různých druhů účesů v několika minutách. Nejen že vlasy rychleji vysuší, ale pomůže vám dosáhnout řady stylů pomocí horkého proudění vzduchu skrz kanálky.

Kulmy na vlasy Remington - stylery Remington, péče o vlasy, vlasová péče Remington, stylery Remington,kulmy Remington, lokny, horkovzdušné kulmy

Horkovzdušné kulmy - airstylery Remington

Zdokonalený keramický povrch, ionizace, studený vzduch či zatahovací štětiny to vše nabízíí horkovzdušná multifunkční kulma značky Remington.

Airstylery Remington jsou vybaveny širokým příslušenstvím, a proto poskytují kvalitní a dlouhodobý provoz.

Horkovzdušné kulmy si zamilují i profesionální kadeřnice.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.