0 položek 0 KčZobrazit

Kartáče

Zobrazeno 1 až 3 z 3 (1 stránek)

1 2

Tento unikátní žehlící kartáč pro objem a rovné vlasy Remington CB7A138 je spojení kulatého kartáče a žehličky na vlasy. Tento kartáč vytváří objem již od kořínků a během chvíle Vám zatočí konce vlasů nebo vytvoří vlny.

Akce

1 599 Kč

Koupit

1 199 Kč

Remington Žehlící kartáč CB7400

Žehlící kartáč na vlasy Remington CB7400 Vám přináší nové možnosti. S tímto kartáčem si vlasy nejen dokonale vyžehlíte, ale také Vám zároveň zajistí přirozený objem. Žehlící kartáč je navržen tak, aby při žehlení udržel objem Vašich vlasů.

Perfektní pro hladké styly. Remington Shine Therapy plochý kartáč má nylonové štětiny napuštěné mikro kondicionéry, které se uvolňují během styling

Kulmy na vlasy Remington - stylery Remington, péče o vlasy, vlasová péče Remington, stylery Remington,kulmy Remington, lokny, horkovzdušné kulmy

Kartáče na vlasy

Unikátní, kvalitní a profesionální kartáče na vlasy Remington vhodné na všechny typy vlasů. Ploché, kulaté i s kančími štětinami pro dokonalý lesk a hladkost i při česání. 

Kartáče proti elektrizaci vlasů

Pokud jste jedna z těch, která při česání trpí elektrizací vlasů, tak právě pro Vás je nový kartáč na vlasy s Ionizací Fizz Therapy.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.