0 položek 0 KčZobrazit

Nahřívací natáčky

Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)

1 2

Nahřívací natáčky PROluxe Remington H9100 s inteligentní technologií OPTIHeat Vám zaručí zářivé a dlouhotrvající vlny. Řada PROluxe se vyznačuje perleťovým designem v jemné růžové barvě. Váš účes bude dokonalý!

Akce

1 299 Kč

Koupit

1 199 Kč

Remington Ionizační natáčky H5600

Ionizační natáčky Remington H5600 Vám vytvoří vlny, které vydrží a Vaše vlasy budou méně poškozené. Vyzkoušejte natáčky Remington a uvidíte, že Váš účes bude opravdu úžasný a dlouhotrvající.

Akce

1 299 Kč

Koupit

1 149 Kč

Remington Natáčky H5670 Jumbo

Natáčky Remington H5670 Vám pomohou k vytvoření úžasného účesu. Tyto natáčky jsou ideálním pomocníkem, pokud chcete rychle a snadno dosáhnout dokonalých tvarů a načechraných vln.

Akce

1 499 Kč

Koupit

1 299 Kč

Remington Natáčky KF40E Fast Curls

Získejte krásné, přirozené vlny se super rychlými vyhřívanými natáčkami Remington KF40E Fast Curls, které dodají Vašim vlasům jedinečný vzhled.

Kulmy na vlasy Remington - stylery Remington, péče o vlasy, vlasová péče Remington, stylery Remington,kulmy Remington, lokny, horkovzdušné kulmy

Nahřívací natáčky Remington - elektrické natáčky na vlasy

Potřebujete si vytvořit rychle lokny? Pořiďte si nahřívací natáčky Remington. Tyto elektrické natáčky na vlasy Vás jistě potěší svou kvalitou a výsledným efektem.

Natáčky Remington mají exkluzivní voskové jádro či ionizaci pro lesk, tyto vlastnosti nahřívacích natáček Remington, jistě ocení každá žena.

Natáčky Remington mají praktické kufříky, klipsy a pinety. Natáčky se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností stejně jako ostatní produkty značky Remington.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.