0 položek 0 KčZobrazit

Nahřívací natáčky

Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)

1 2

Akce

1 299 Kč

Koupit

1 149 Kč

Remington Natáčky H5670 Jumbo

Natáčky Remington H5670 Vám pomohou k vytvoření úžasného účesu. Tyto natáčky jsou ideálním pomocníkem, pokud chcete rychle a snadno dosáhnout dokonalých tvarů a načechraných vln.

Akce

1 499 Kč

Koupit

1 299 Kč

Remington Natáčky KF40E Fast Curls

Získejte krásné, přirozené vlny se super rychlými vyhřívanými natáčkami Remington KF40E Fast Curls, které dodají Vašim vlasům jedinečný vzhled.

Nahřívací natáčky PROluxe Remington H9100 s inteligentní technologií OPTIHeat Vám zaručí zářivé a dlouhotrvající vlny. Řada PROluxe se vyznačuje perleťovým designem v jemné růžové barvě. Váš účes bude dokonalý!

Akce

1 299 Kč

Detail

1 199 Kč

Remington Ionizační natáčky H5600

Ionizační natáčky Remington H5600 Vám vytvoří vlny, které vydrží a Vaše vlasy budou méně poškozené. Vyzkoušejte natáčky Remington a uvidíte, že Váš účes bude opravdu úžasný a dlouhotrvající.

Kulmy na vlasy Remington - stylery Remington, péče o vlasy, vlasová péče Remington, stylery Remington,kulmy Remington, lokny, horkovzdušné kulmy

Nahřívací natáčky Remington - elektrické natáčky na vlasy

Potřebujete si vytvořit rychle lokny? Pořiďte si nahřívací natáčky Remington. Tyto elektrické natáčky na vlasy Vás jistě potěší svou kvalitou a výsledným efektem.

Natáčky Remington mají exkluzivní voskové jádro či ionizaci pro lesk, tyto vlastnosti nahřívacích natáček Remington, jistě ocení každá žena.

Natáčky Remington mají praktické kufříky, klipsy a pinety. Natáčky se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností stejně jako ostatní produkty značky Remington.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.