0 položek 0 KčZobrazit

Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth

Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth

Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth Remington Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth

Dárková sada s vysoušečem vlasů Remington D6940GP obsahuje základní příslušenství z péče o vlasy nezbytné k úpravě vlasů pro každou příležitost. Součástí je i elegantní praktická úložná taška.

Dostupnost:

Skladem
31.3.2023 (zítra) u Vás (Dnes odesíláme)

Doručení na Zásilkovnu ZDARMA.

Doručení na Balíkovnu ZDARMA.

Vaše cena:

1 559 Kč
včetně PHE a DPH

Množství:

ks

Záruka:

24 měsíců

Model / EAN:

D6940GP / 5038061135459

Výrobce:

Remington

Dárková sada s vysoušečem vlasů Salon Smooth Remington D6940GP

Dárková sada s vysoušečem vlasů Remington D6940GP obsahuje základní příslušenství z péče o vlasy nezbytné k úpravě vlasů pro každou příležitost. Součástí je i elegantní praktická úložná taška, kam schováte všechno příslušenství i další nezbytnosti. Vysoce výkonný fén na vlasy zajistí rychlé a snadné vysoušení.

Iontová mřížka

Remington Salon Smooth je vybaven keramickou iontovou mřížkou, která zajistí rovnoměrné rozložení tepla a nižší množství statické elektřiny při každém použití. Výsledkem jsou perfektně hladké a vysušené vlasy.

Specifikace:

 • 2100 W
 • Keramická iontová mřížka
 • 3 teploty / 2 rychlosti
 • 100 km/h
 • Studená vlna pro zafixování účesu
 • Odnímatelná zadní mřížka
 • Koncentrátor
 • Difuzér
 • Očko k zavěšení
 • Kulatý kartáč
 • Úložná taška
 • 887 g
Napsat recenzi
Vaše jméno:
Vaše recenze:
Poznámka: HTML není přeloženo!
 
Hodnocení: Špatné            Dobré
 
Opište kód z obrázku: Captcha

Podobné produkty

Dárková sada s žehličkou na vlasy Remington S3505GP obsahuje základní příslušenství z péče o vlasy nezbytné k úpravě vlasů pro každou příležitost. Součástí je i praktická úložná taštička.

Dárková sada s vysoušečem vlasů Remington D3195GP obsahuje základní příslušenství z péče o vlasy nezbytné k úpravě vlasů pro každou příležitost. Součástí je i praktická úložná taška, kam schováte všechno příslušenství i další nezbytnosti.

Dárková sada Remington S8500GP obsahuje základní produkty z péče o vlasy nezbytné k úpravě vlasů pro každou příležitost. Tato praktická sada žehlička a fénu Shine Therapy je vhodná jako dárek pro každou ženu.

Akce

1 499 Kč

Koupit

1 399 Kč

Dárkový set pro péči o vlasy 2v1

Dárkový set Remington D5215GP obsahuje základní produkty z péče o vlasy nezbytné k úpravě vlasů pro každou příležitost. Tato praktická sada v 2v1 je vhodná jako dárek pro každou ženu.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.