0 položek 0 KčZobrazit

Remington Epilátor IPL4000 i-Light Essential (IPL 4000)

Remington Epilátor IPL4000 i-Light Essential (IPL 4000)

Remington Epilátor IPL4000 i-Light Essential (IPL 4000) Remington Epilátor IPL4000 i-Light Essential (IPL 4000) Remington Epilátor IPL4000 i-Light Essential (IPL 4000)

Novinka jaro 2012. Nový IPL epilátor Remington. IPL4000  je bezpečný a efektivní se zabudovanou UV ochranou. Doprava zdarma na muj-remington.cz. Jeho bezpečnost byla prověřena klinickým testováním předními dermatologi. 

Dostupnost:

Výroba ukončena

Doporučená cena:

6 999 Kč

Ušetříte:

2 100 Kč

Vaše cena:

4 899 Kč
včetně PHE a DPH

Záruka:

24 měsíců

Model / EAN:

IPL4000 / 4008496701308

Výrobce:

Remington

Epilátor IPL4000 i-Light Essential (IPL 4000)

Bezbolestné a dlouhodobé odstranění chloupků. Novinka jaro 2012. Doprava zdarma na muj-remington.cz. Nový IPL epilátor Remington IPL4000  je bezpečný a efektivní se zabudovanou UV ochranou. Jeho bezpečnost byla prověřena klinickým testováním předními dermatologi. Nové IPL 4000 je velmi jednoduché, bezbolestné a vysoce efektivní.  Využívá špičkového intenzivního pulzního světla (IPL) technologie - stejný systém je používán v profesionálních klinikách na odstranění chloupků - bezpečně odstraňuje chloupky pro ultra hedvábně hladký pocit. Nejen pro tyto důvody je dobré nový Remington IPL 4000 i-Light Essential mít.

Doprava produktu Remington IPL 4000 Essential je zdarma!

 • Balení IPL obsahuje 1 žárovku
 • Jednotka pro odstraňování chloupků obsahuje:
  • základnu
  • rukojeť včetně IPL Essential  žárovky Remington
  • okénko pro záblesky včetně vestavěné UV ochrany
 • Rychlý impuls: PROPULSE ™ záblesk každé 2,2 vteřiny
 • Výběr módu:
  • MULTI–FLASH pro větší oblasti
  • SINGLE FLASH pro detailní ošetření
 • LED indikátory:
  • intenzity světla
  • nastavení módu
  • životnosti žárovky
 • Síťový - celosvětová konektivita
 • Životnost žárovky – 1 500 záblesků
 • Výkon záblesku: 6J / cm2
 • 2 roky záruka
 • Hladká pokožka po dobu až 3měsíců!
 • rozměry balení V x Š x H (mm): 210 x 248 x 253
 • hmotnost baleného výrobku (g) 2591

i-Light systém Remington

i-LIGHT je rychlý, bezbolestný a vysoce efektivní. Používá převratnou technologii silného světelného paprsku – stejnou technologii odstraňování chloupků využívají profesionální salóny a kliniky – bezpečně odstraní chloupky pro nádherně hladkou pleť až na 13 týdnů. i–LIGHT přináší unikátní „multi-flash mode technologii”, díky níž představuje nejrychlejší metodu pro odstraňování chloupků.

Jak i-LIGHT funguje

Nové i–LIGHT obsahuje příruční přístroj, který vyzařuje světelnou energii. Tato světelná energie je absorbována barevným pigmentem (melaninem) uvnitř folikuly chloupku pod pokožkou. Tato energie zmenšuje folikulu chloupku a potlačuje jeho růst. Zanechává pokožku hladkou až po dobu 3 měsíců.

Rychlý záblesk

i -LIGHT od Remingtonu přináší unikátní „multi-flash mode technologii” pro nepřetržitý pohyb, což z něj společně s faktem, že zasahuje větší oblasti než laser, činí nejrychlejší dostupný IPL systém.

Pohodlné a „unisex”

i–LIGHT je síťové, určené k použití v pohodlí domova. Je to unisex a univerzální přístroj pro odstraňování nechtěných chloupků. Nabízí dlouhodobé odstranění chloupků na nohách, podpaží, oblasti bikin, hrudi, zádech, ramenou, rukách.

Co od i-LIGHT očekávat

Studie ukázaly, že znatelné výsledky jsou patrné už po prvním použití, ačkoliv pro nejlepší výsledky je dobré opakovat proces, kdykoliv máte pocit, že chloupky začaly opět růst. Výsledky mohou být individuální. Obecně doporučujeme po prvním použití přístroje opakovat proces po 2–3 týdnech. Očekávaný výsledek se dostaví po 3 ošetřeních. Několik dní po prvním ošetření můžete zaznamenat, že chloupky začaly vypadávat. Některé chloupky narostou znovu, ale jemnější a světlejší. Po prvních ošetřeních je opětovný nárůst chloupků normálním jevem. Proto je třeba aplikaci opakovat pro douhodobý účinek. 

Seženu na IPL 4000 náhradní žárovku?

Na našem internetovém obchodě muj-remington.cz vždy seženete náhradní žárovku do Vašeho přístroje, dokud se bude žárovka vyrábět. Pokud náhodou není skladem, s pravidla do 7mi dnů ji opět naskladníme. Proto se nemusíte obávat, že by se Váš IPL stal nepoužitelným.

Mohu IPL používat na jakýkoliv typ pokožky?

i-LIGHT IPL  je efektivní na typy kůže, které jsou ekvivalentní s typem 1-4 na Fitzpatrickově stupnici(doplňující obrázek produktu nahoře pod hlavním obrázkem) a na všech typech chloupků kromě šedivých, bílých, zrzavých a světle blond. i-LIGHT by neměl být používán na kůži typu 5 a 6. Toto schéma tónů kůže ukazuje pouze vzorek vhodných tónů pokožky pro použití i-LIGHT zařízením. Z důvodu rozdílnosti v zobrazení barev na Vašem monitoru, neberte toto schéma jako rozhodující.

Mohu se krátce po ošetření opalovat?

Po ošetření i-LIGHT světlem vašeho IPL je pokožka citlivější. Proto je vhodné se několik dní po ošetření  vyhýbat přímému slunečnímu záření, stejně tak i jiným vlivům které by mohli pokožku podráždit.

Máte další dotazy? Neváhejte se kdykoli zeptat na našem emailu, případně telefonicky (viz kontakt). Rádi Vám poradíme.

Napsat recenzi
Vaše jméno:
Vaše recenze:
Poznámka: HTML není přeloženo!
 
Hodnocení: Špatné            Dobré
 
Opište kód z obrázku: Captcha

Podobné produkty

Akce

6 499 Kč

Koupit

4 899 Kč

Epilátor IPL2000 i-Light Reveal

Epilátor Remington IPL2000  i-Light Reveal nabízí průlomové řešení v oblastni pemanentního odstranění chloupků.Je navržen pro použití na dámském obličeji a detailních partií.

Náhradní žárovka (lampa) do laserového epilátoru Remington IPL5000 (IPL 5000) a IPL4000 Essential (IPL 4000)

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.