0 položek 0 KčZobrazit

IPL

Zobrazeno 1 až 3 z 3 (1 stránek)

1 2

Akce

5 999 Kč

Koupit

4 399 Kč

Remington Epilátor IPL Compact Control IPL3500

Tento kompaktní epilátor Remington IPL3500 byl navržen v praktickém designu a poskytuje trvalé odstranění chloupků. Epilátor IPL 3500 je je vybaven technologií bezdotykového ošetření a odstraní chloupky šetrně po celém těle.

Chcete používat IPL Remington často? Trápí vás ceny žárovek, které vydrží jen 1500 záblesků? Hledáte trvalou žárovku Quartz? Pak je pro Vás řešením náhradní set SP6000FQ pro IPL 6000 a IPL 6000F, který vydrží  65 000 záblesků. Postačí zvolit vhodnou hlavu (součástí balení) - Na tělo nebo na obličej, umístit žárovku Quartz (součást balení) a rázem je IPL6000 nebo IPL6000F připraven pro okamžité použití a vydrží 65 000 záblesků místo 1 500.

Náhradní žárovka SP-6000 SB IPL do epilátoru Remington IPL 6000 i-light PRO. Originální náhradní díl vhodný po skončení životnosti vaší lampy (žárovky) v epilátoru Remington IPL 6000 PRO.

Kulmy na vlasy Remington - stylery Remington, péče o vlasy, vlasová péče Remington, stylery Remington,kulmy Remington, lokny, horkovzdušné kulmy

IPL technologie Remington. Technologie založená na pulsním světle depiluje bezbolestně Vaší pokožku a zanechává ji tak dlouho hladkou a krásnou. Vyvinuto ve spolupráci s předními dermatology, IPL i-Light Essential je rychlé, bezbolestné a vysoce efektivní. Využívá nejnovější technologie intenzivního pulsního světla "Intense Pulsed Light" (IPL) stená technologie je využívána v profesionálních salónech a klinikách pro super hladký výsledek.

JAK IPL i-Light Pro FUNGUJE

IPL Remington obsahuje ruční přístroj, který vyzařuje světelnou energii (používá xenonovou lampu a zaměřovací optiku). Tato světelná energie je absorbována pigmentem (melaninem) uvnitř folikuly chloupku pod pokožkou. Tato technologie zmenšuje folikulu chloupku a potlačuje jeho růst. Zanechává pokožku hladkou až po dobu několika měsíců, počet měséců je individuální. Chloupky začnou vypadávat cca po 14 dnech. U chloupků, které byly ošetřeny ve své růstové fázi dochází k jejich odstraňení chloupků až na šest měsíců*. Některé chloupky opětovně vyrostou, ale budou slabší a světlejší.

Pro koho je IPL určen

Technologie IPL Remington je určena jak ženám, tak mužům. Může ji tedy bez obav využívat kdokoli.

Pro koho není vhodný IPL Remington

Nedoporučuje se pro lidi s tmavší pokožkou viz typ pokožky v popisu produktu IPL 4000

Dále není IPL doporučen těhotným ženám - nebyl testován pro těhotné.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.