0 položek 0 KčZobrazit

Kategorie

Hodnocení zákazníků

Bezbolestná depilace

Nová řada i-LIGHT. Už nikdy nemusíte měnit IPL žárovku.

Remington

Remington je světoznámá značka doporučována mnoha zákazníky z evropy, USA i z celého světa. Značka Remington se zaměřuje především na péči o tělo. Základní dělení značky je na muže, ženy a náhradní díly. Remington také velmi často nabízí na své produkty prodlouženou záruku, kterou jistě oceníte. Nejen ta vypovídá o kvalitě výrobků Remington.

Remington pro ženy

Pro ženy dělí remington produkty na dvě hlavní kategorie. Péče o vlasy a Péče o tělo.

Péče o vlasy Remington

Nejoblíbenější z péče o vlasy jsou především prvotřídně provedené žehličky na vlasy, které vynikají kvalitním zpracováním žehlících ploch. Například využívají keramického povrchu či teflonových vrstev.

Dále remington nabízí horkovzdušné kulmy - airstylery. Zdokonalený keramický povrch, ionizace, studený vzduch či zatahovací štětiny to vše nabízíí horkovzdušná multifunkční kulma. Klasická kulma se v pojetí Remintonu mění v úžasný nástroj nejen pro profesionální použití, ale také přímo pro Vás. Možnosti vlastnosti a luxusní provedení kulem řadí značku remington mezi špičku.

Další z širokého sortimentu jsou fény (vysoušeče vlasů). Nejen cestovní fény, ale také fény které minimáloně poškozují vlasy a tak o ně lépe pečují. Je libo ionizaci, keramickou mřížku, difuzér či studenou vlnu? Kupte si vysoušeče vlasů Remington a budete spokojeni.

Remington také nabízí velmi kvalitní nahřívací natáčky. Natáčky Remington mají exkluzivní voskové jádro či ionizaci pro lesk, tyto vlastnosti nahřívacích natáček Remington, jistě ocení každá žena.

Péče o tělo Remington

Péče o tělo značky Remington se zaměřuje především na epilaci (epilátory) a depilaci (depilátory). Hlavním výrobkem Remingtonu v této oblasti je IPL epilátor. Aktuálně se jedná o IPL 5000 a IPL 6000 který je novinkou pro jaro 2012. Jedná se o nejefektivní a opravdu dlouhodobé řešení při odstranování chloupků.

Remington má v nabídce také zastřihovače pro ženy.

Remington pro muže

U mužů se Remington zaměřuje na zastřihovače (zastříhávače) a pánské holení. Především zastřihovače jsou velmi oblíbené a rozšířené.

Holící strojky Remington

Velmi kvalitní a nabyté novými technologiemi. Teflonový povrch nebo titanové čepele, či mnoho dalších revolučních řešení. Remington nabízí rotační i planžetové holící strojky.

Zastřihovače a zastříhávače Remington

Zastřihovače vlasů, vousů,chloupků, higienické zastřihovače a také zastřihovací sady. Velmi široký sortiment značky remington v oblasti zastřihování. Velmi kvalitní provedení, možnost dobíjet zastřihovač z USB, dotykové ovládání a další výhody.

Náhradní díy Remington

Remington dodává také náhradní díly ke většině výrobků ze svého sortimentu.

1 2

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .... Další

Dámský depilátor Remington WSF5060 Vám zajistí hladké oholení. Můžete jej použít nejen na holení nohou, ale také i v podpaždí a v oblasti bikin. S ergonomickou protiskluzovou rukojeti se již nemusíte bát vyklouznutí.

Akce

1 399 Kč

Koupit

1 451 Kč

Dámský epilátor EP7300 3v1 Smooth & Silky

Síťový epilátor Remington EP7300 3v1 nabízí snadné a rychlé použití, které Vám umožní dosáhnout těch nejlepších výsledků. Vylepšený epilační systém zajistí extra hladkou pokožku, zachytí i ty nejjemnější chloupky.

Akce

1 799 Kč

Koupit

1 549 Kč

Dámský epilátor EP7500 5v1 Smooth & Silky

Síťový epilátor Remington EP7500 5v1 nabízí široké příslušenství, které Vám umožní dosáhnout těch nejlepších výsledků. Vylepšený epilační systém zajistí extra hladkou pokožku, zachytí i ty nejjemnější chloupky.

Akce

1 299 Kč

Koupit

1 149 Kč

Dámský holící strojek WDF5030

Dámský holící strojek Remington WDF5030 přináší zdokonalené frézky s vylepšeným designem planžet a zajistí tak dokonalé oholení. Měkká a ergonomická rukojeť zajistí snadné držení po celou dobu holení.

Dámský epilátor Remington WSF4810 je praktickým pomocníkem nejen doma, ale i na cestách. Díky kompaktnímu designu můžete dosáhnout hladkých nohou kdekoli budete potřebovat.

Akce

999 Kč

Koupit

899 Kč

Dámský zastřihovač WPG4035

Tento dámský zastříhovač Remington byl navržen pro citlivou pokožku v oblasti bikin. Tento přesný zastřihovač Vám nabídne 3 nástavce s cílem zajistit všechny Vaše požadavky. Pohodlné a bezpečné zastřihování!

Dárková sada Remington S8500GP obsahuje základní produkty z péče o vlasy nezbytné k úpravě vlasů pro každou příležitost. Tato praktická sada žehlička a fénu Shine Therapy je vhodná jako dárek pro každou ženu.

Zastřihovač vlasů Remington HC3000GP Vám přináší zastřihovací sadu pro úpravu Vašich vlasů. Díky snadno ovladatelnému kolečku si můžete vybrat až z 22 délek po 1 mm. Svůj vzhled si můžete doupravit pomocí hřebenu a nůžek.

Akce

1 499 Kč

Koupit

1 399 Kč

Dárkový set pro péči o vlasy 2v1

Dárkový set Remington D5215GP obsahuje základní produkty z péče o vlasy nezbytné k úpravě vlasů pro každou příležitost. Tato praktická sada v 2v1 je vhodná jako dárek pro každou ženu.

Tento detailní zastřihovač Remington NE7000 T-Series se samoostřícími čepelemi má speciální tvar čepelí a tím dosáhnete co nejpřesnějších výsledků. 4 nástavce Vám umožní si upravit Váš vzhled, tak jak potřebujete.

Akce

1 599 Kč

Koupit

1 399 Kč

Epilátor na obličej 4v1 EP7070

Epilátor na obličej 4v1 Remington EP7070 Vám ušetří nejen čas, ale i místo. Jelikož je to několik přístrojů v jednom. Můžete ho použít pro epilaci, zastřihování chloupků a čištění pleti. Praktický pomocník nejen doma, ale i na cestách.

Detail

599 Kč

Fén Compact D5000

Tento jednoduchý a praktický fén na vlasy Remington D5000 Vám nabídne výkon 1800 w a kompaktní provedení, které oceníte zejména na cestách. Snadno se používá a uskladníte ho kdekoliv je potřeba.

Akce

1 699 Kč

Koupit

1 549 Kč

Fén na vlasy AC5913W Pro Air

Tento fén na vlasy Remington AC5913W kombinuje profesionální motor s výkonným proudem vzduchu a koncentrátorem k rychlému vysoušení. Zároveň je lehký a kompaktní.

Akce

1 599 Kč

Koupit

1 299 Kč

Fén na vlasy AC5999 Pro-Air

Tento výkon vysoušeč vlasů Remington AC5999 Pro-Air je skvělým pomocníkem při vytváření perfektního vzhledu Vašich vlasů. Skutečnou studenou vlnu k zafixování účesu ocení jistě každá žena.

Akce

1 699 Kč

Koupit

1 399 Kč

Fén na vlasy AC9096 Silk Dryer

Ochraňujte své vlasy a zdůrazněte svůj styl. Rozmazlujte své vlasy s novým vysoušečem Remington Silk Dryer AC9096 v červeném designu s úžasným hedvábným výsledkem jako od kadeřníka.

Fén na vlasy Remington AC9300 Shine Therapy Pro s mřížkou ze zdokonalené keramiky, která je napuštěna mikro kondicionéry, které zajistí krásný a lesklé účes. Výhodou je i ionizace, difuzér a koncentrátor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .... Další

Kulmy na vlasy Remington - stylery Remington, péče o vlasy, vlasová péče Remington, stylery Remington,kulmy Remington, lokny, horkovzdušné kulmy

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.