0 položek 0 KčZobrazit

Kategorie

Hodnocení zákazníků

Bezbolestná depilace

Nová řada i-LIGHT. Už nikdy nemusíte měnit IPL žárovku.

Google +

Remington

Remington je světoznámá značka doporučována mnoha zákazníky z evropy, USA i z celého světa. Značka Remington se zaměřuje především na péči o tělo. Základní dělení značky je na muže, ženy a náhradní díly. Remington také velmi často nabízí na své produkty prodlouženou záruku, kterou jistě oceníte. Nejen ta vypovídá o kvalitě výrobků Remington.

Remington pro ženy

Pro ženy dělí remington produkty na dvě hlavní kategorie. Péče o vlasy a Péče o tělo.

Péče o vlasy Remington

Nejoblíbenější z péče o vlasy jsou především prvotřídně provedené žehličky na vlasy, které vynikají kvalitním zpracováním žehlících ploch. Například využívají keramického povrchu či teflonových vrstev.

Dále remington nabízí horkovzdušné kulmy - airstylery. Zdokonalený keramický povrch, ionizace, studený vzduch či zatahovací štětiny to vše nabízíí horkovzdušná multifunkční kulma. Klasická kulma se v pojetí Remintonu mění v úžasný nástroj nejen pro profesionální použití, ale také přímo pro Vás. Možnosti vlastnosti a luxusní provedení kulem řadí značku remington mezi špičku.

Další z širokého sortimentu jsou fény (vysoušeče vlasů). Nejen cestovní fény, ale také fény které minimáloně poškozují vlasy a tak o ně lépe pečují. Je libo ionizaci, keramickou mřížku, difuzér či studenou vlnu? Kupte si vysoušeče vlasů Remington a budete spokojeni.

Remington také nabízí velmi kvalitní nahřívací natáčky. Natáčky Remington mají exkluzivní voskové jádro či ionizaci pro lesk, tyto vlastnosti nahřívacích natáček Remington, jistě ocení každá žena.

Péče o tělo Remington

Péče o tělo značky Remington se zaměřuje především na epilaci (epilátory) a depilaci (depilátory). Hlavním výrobkem Remingtonu v této oblasti je IPL epilátor. Aktuálně se jedná o IPL 5000 a IPL 6000 který je novinkou pro jaro 2012. Jedná se o nejefektivní a opravdu dlouhodobé řešení při odstranování chloupků.

Remington má v nabídce také zastřihovače pro ženy.

Remington pro muže

U mužů se Remington zaměřuje na zastřihovače (zastříhávače) a pánské holení. Především zastřihovače jsou velmi oblíbené a rozšířené.

Holící strojky Remington

Velmi kvalitní a nabyté novými technologiemi. Teflonový povrch nebo titanové čepele, či mnoho dalších revolučních řešení. Remington nabízí rotační i planžetové holící strojky.

Zastřihovače a zastříhávače Remington

Zastřihovače vlasů, vousů,chloupků, higienické zastřihovače a také zastřihovací sady. Velmi široký sortiment značky remington v oblasti zastřihování. Velmi kvalitní provedení, možnost dobíjet zastřihovač z USB, dotykové ovládání a další výhody.

Náhradní díy Remington

Remington dodává také náhradní díly ke většině výrobků ze svého sortimentu.

1 2

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .... Další

Máte nepoddajné vlasy a při každém rozčesávání trpíte? Již nemusíte, máme pro Vás bateriový hřeben na rozčesávání vlasů Remington DT7432, který Vám vlasy rychle a bezbolestně rozčeše.

Máte nepoddajné vlasy a při každém rozčesávání trpíte? Již nemusíte, máme pro Vás bateriový hřeben na rozčesávání vlasů Remington DT7435, který Vám vlasy rychle a bezbolestně rozčeše.

Akce

549 Kč

Koupit

410 Kč

Cestovní fén D2400

Pro krásné vlasy na cestách je tento skladný cestovní fén D2400 skvělým společníkem. Má snadné použití, nastavení 2 teplot a rychlostí a šikovnou skládací rukojeť pro snadné skladování.

Tento šikovný holící strojek na cesty zaručuje rychlé a bezpečné oholení kdekoliv a kdykoliv potřebujete.Cestovní planžetový holicí strojek Remington nabízí praktické držení. Hlavním rysem je elegantní kryt hlavy.

Akce

449 Kč

Koupit

399 Kč

Dámský bikini zastřihovač WPG4010C

Jednoduchý, precizni a skladný. Toto jsou vlastnosti dámského bikini zastřihovače Remington WPG4010C. Nabízí použítí na mokro i na sucho. A k dokonalému výslednu Vám pomůže nastavitelný d odnímatelný hřeben.

Akce

699 Kč

Koupit

529 Kč

Dámský depilátor WDF4815C

Získejte sexy hladkou pokožku s novým depilátorem Remington WDF4815C. Můžete s ním zastřihovat, holit i tvarovat. Má hypoalergenní pohyblivé čepele a přídavný hřebenový nástavec pro oblast bikin. Může být použitý na sucho i na mokro.

Dámský depilátor Remington WSF5060 Vám zajistí hladké oholení. Můžete jej použít nejen na holení nohou, ale také i v podpaždí a v oblasti bikin. S ergonomickou protiskluzovou rukojeti se již nemusíte bát vyklouznutí.

Akce

1 399 Kč

Koupit

996 Kč

Dámský epilátor EP7010

Tento epilátor Remington EP7010 dokáže uchopit chloupky již od délky 0,5mm a odstraní je efektivně i s kořínky a dosáhne tak dlouhodobého výsledku. Až 4 týdny bez chloupků.

Akce

1 799 Kč

Koupit

1 299 Kč

Dámský epilátor EP7020

Tento skvělý epilátor a depilátor Remington EP7020 v jednom má ergonomický design, takže kopíruje křivky těla pro prvotřídní výsledky. Zdokonalená technologie neklouzavých pinzet zachytí chloupky jemně, rychle a efektivně a ponechá pokožku bezvadně hladkou a jemnou.

Akce

2 799 Kč

Koupit

2 049 Kč

Dámský epilátor EP7035 7v1

Bezdrátový epilátor Remington EP7035 7v1 nabízí široké příslušenství, které Vám umožní dosáhnout těch nejlepších výsledků. Zakřivená epilační hlava má speciální tvar, aby odpovídala tvarům Vašeho těla. Rotující pinzety zachytávají i ty nejkratší chloupky.

Síťový epilátor Remington EP7300 3v1 nabízí snadné a rychlé použití, které Vám umožní dosáhnout těch nejlepších výsledků. Vylepšený epilační systém zajistí extra hladkou pokožku, zachytí i ty nejjemnější chloupky.

Síťový epilátor Remington EP7500 5v1 nabízí široké příslušenství, které Vám umožní dosáhnout těch nejlepších výsledků. Vylepšený epilační systém zajistí extra hladkou pokožku, zachytí i ty nejjemnější chloupky.

Bezdrátový nabíjecí epilátor Remington EP7700 7v1 nabízí široké příslušenství, které Vám umožní dosáhnout těch nejlepších výsledků. Vylepšený epilační systém zajistí extra hladkou pokožku, zachytí i ty nejjemnější chloupky.

Akce

1 299 Kč

Koupit

1 049 Kč

Dámský holící strojek WDF5030

Dámský holící strojek Remington WDF5030 přináší zdokonalené frézky s vylepšeným designem planžet a zajistí tak dokonalé oholení. Měkká a ergonomická rukojeť zajistí snadné držení po celou dobu holení.

Dámský epilátor Remington WSF4810 je praktickým pomocníkem nejen doma, ale i na cestách. Díky kompaktnímu designu můžete dosáhnout hladkých nohou kdekoli budete potřebovat.

Akce

999 Kč

Koupit

849 Kč

Dámský zastřihovač WPG4035

Tento dámský zastříhovač Remington byl navržen pro citlivou pokožku v oblasti bikin. Tento přesný zastřihovač Vám nabídne 3 nástavce s cílem zajistit všechny Vaše požadavky. Pohodlné a bezpečné zastřihování!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 .... Další

Kulmy na vlasy Remington - stylery Remington, péče o vlasy, vlasová péče Remington, stylery Remington,kulmy Remington, lokny, horkovzdušné kulmy

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.