0 položek 0 KčZobrazit

Remington Epilátor IPL Compact Control IPL3500

Remington Epilátor IPL Compact Control IPL3500

Remington Epilátor IPL Compact Control IPL3500 Remington Epilátor IPL Compact Control IPL3500 Remington Epilátor IPL Compact Control IPL3500 Remington Epilátor IPL Compact Control IPL3500 Remington Epilátor IPL Compact Control IPL3500 Remington Epilátor IPL Compact Control IPL3500

Tento kompaktní epilátor Remington IPL3500 byl navržen v praktickém designu a poskytuje trvalé odstranění chloupků. Epilátor IPL 3500 je je vybaven technologií bezdotykového ošetření a odstraní chloupky šetrně po celém těle.

Dostupnost:

Aktuálně nedostupné u výrobce

Doprava zdarma!

Doporučená cena:

5 999 Kč

Ušetříte:

1 600 Kč

Vaše cena:

4 399 Kč
včetně PHE a DPH

Tento produkt není skladem, a proto jej nelze objednat

Hlídat dostupnost

Záruka:

24 měsíců

Model / EAN:

IPL3500 / 4008496969791

Výrobce:

Remington

Epilátor IPL Compact Control Remington IPL3500

Tento kompaktní epilátor Remington IPL3500 byl navržen v praktickém designu a poskytuje trvalé odstranění chloupků. Epilátor IPL 3500 je je vybaven technologií bezdotykového ošetření a odstraní chloupky šetrně po celém těle. Compact Control IPL je přístroj k trvalé redukci chloupků pomocí světelné energie a je určen pro domácí použití. Novinka pro jaro 2018 na muj-remington.cz

Kompaktní design

Kompaktní design IPL3500 Vám umožní použití doma i na cestách. Díky praktickému a skladnému pouzdru jej můžete vzít s sebou, kdykoli budete potřebovat. Snad padne do ruky a ošetření celého těla Vám zabere méně než 20 minut.

Použití

Kompaktní epilátor IPL3500 je určen k redukci nežádoucích chloupků, a to s dlouhodobým či trvalým účinkem. Trvalá redukce chloupků je definována jako dlouhodobá a stálá redukce s ohledem na počet chloupků, které po úpravě opětovně rostou. Přístroj Remington Compact Control IPL se používá k redukci nežádoucích chloupků na těle, a to ideálně na místech, jako je podpaží, linie bikin, paže, nohy, obličej pouze ženský obličej), záda, ramena a hruď.

Technologie bezdotykového ošetření

Technologie bezdotykového ošetření zajistí vysílání záblesků bez nutnosti stisknout pro každý záblesk tlačítko, což je ideální pro ty, kteří nemají moc času. Pět možností nastavení intenzity vám umožní přizpůsobit ošetření tak, aby vyhovovalo vaší pokožce. Technologie domácího pulzního světla, kterou tento přístroj využívá, je mnohem bezpečnější, jelikož pracuje se záblesky nižší intenzity. Technologií  lze dosáhnout dlouhodobé redukce chloupků s využitím pouhého zlomku energetické úrovně využívané v jiných zařízeních určených k redukci chloupků pomocí světelné energie. Tato technologie snižuje riziko poranění nebo vzniku komplikací, čili přispívá k celkové bezpečnosti. Remington IPL3500 je navíc vybaven přídavnými funkcemi, které chrání vaše oči či pokožku. Světelné impulsy jsou aktivní jen tehdy, když je zábleskové okénko zcela v kontaktu s pokožkou.

Detektor odstínu pokožky

Redukce chloupků pomocí světelné energie na pokožce tmavších odstínů může způsobit nepříznivé účinky, jako jsou popáleniny, puchýře a změny barvy pokožky. Vestavěný detektor odstínu pokožky detekuje barvu vaší pokožky automaticky. Prověří barvu vaší pokožky hned na začátku každého použití a občas také během úpravy. Pokud je vaše pokožka příliš tmavá na to, aby mohl být přístroj bezpečně používán, nespustí se a kontrolka detektoru odstínu pokožky bude blikat.

Trvalá žárovka

Díky žárovce Infinity v modelu IPL3500 nejsou žádné skryté náklady. Žárovka se 350 000 záblesky vydrží opravdu velmi dlouho - je trvalá.

Mohu se krátce po ošetření opalovat?

Nejnižší úroveň intenzity - 1 je určena pro bezpečné použití, a to dokonce i po pobytu na slunci. Pokud se rozhodnete použit vyšší intenzitu, po ošetření světlem vašeho IPL je pokožka citlivější, a proto je vhodné se několik dní po ošetření  vyhýbat přímému slunečnímu záření, stejně tak i jiným vlivům které by mohli pokožku podráždit.

Specifikace Remington IPL3500

 • 350 000 záblesků
 • Permanentní ošetření chloupků
 • Doba ošetření 20 minut (platí pro oblast nohou, bikin, podpaždí a obličeje)
 • Technologie bezdotykového ošetření
 • Záblesk lze nastavit po 1 – 3,5 sekundách
 • 3,5 J/cm2
 • 5 možností nastavení intenzity
 • Velikost okénka 3 cm2
 • Vhodný tón pleti: I – V
 • Síťový
 • Pouzdro na uskladnění

Návod k použití (ke stažení)

Napsat recenzi
Vaše jméno:
Vaše recenze:
Poznámka: HTML není přeloženo!
 
Hodnocení: Špatné            Dobré
 
Opište kód z obrázku: Captcha

Podobné produkty

Akce

1 599 Kč

Koupit

1 399 Kč

Epilátor na obličej 4v1 EP7070

Epilátor na obličej 4v1 Remington EP7070 Vám ušetří nejen čas, ale i místo. Jelikož je to několik přístrojů v jednom. Můžete ho použít pro epilaci, zastřihování chloupků a čištění pleti. Praktický pomocník nejen doma, ale i na cestách.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.