0 položek 0 KčZobrazit

Remington Epilátor IPL6780 i-Light

Remington Epilátor IPL6780 i-Light

Remington Epilátor IPL6780 i-Light Remington Epilátor IPL6780 i-Light Remington Epilátor IPL6780 i-Light

Epilátor IPL6780 Remington i-LIGHT bezpečně, bezbolestně a dlouhodobě odstraní chloupky s vašeho těla i obličeje. Nejmodernější IPL značky Remington lze snadno používat. Nyní s pětiletou zárukou!

Dostupnost:

Skladem
3.11.2020 u Vás (Následující pracovní den odesíláme)

Doprava zdarma!

Doporučená cena:

9 999 Kč

Ušetříte:

2 010 Kč

Vaše cena:

7 989 Kč
včetně PHE a DPH

Množství:

ks

Záruka:

24 měsíců

Model / EAN:

IPL6780 / 4008496874033

Výrobce:

Remington

Epilátor Remington IPL6780 i-Light

Epilátor IPL6780 Remington i-LIGHT bezpečně, bezbolestně a dlouhodobě odstraní chloupky s vašeho těla i obličeje. Nejmodernější IPL značky Remington lze snadno používat. Nyní s pětiletou zárukou! Epilátor IPL 6780 využívá optimální technologii Multi Flash, který Vám umožní zbavit se chloupků již po třech ošetřeních. Postačí ošetřit danou oblast jednou za 2 týdny po dobu 6 týdnů. Užijte si hedvábně hladkou pokožku. Rychlý, jemný k pokožce a nabízí trvalé odstranění chloupků.

Epilátor nabízí trvalé odstranění chloupků na obličeji (pouze pro dámy, pod lícní kostí), nohách, rukou, podpaží, oblasti bikin, zádech, hrudníku a ramenou. i-LIGHT je stejně účinný na mužském i dámském těle. S touto technologií již můžete ošetřovat oblasti zad, ramen a hrudníku i u mužů. Je velmi jemný a jednoduchý k používání, s ergonomickým, elegantním designem a pohodlnou rukojetí. Bezbolestná technologie rychlého světelného záblesku IPL, stejná technologie, jakou využívají profesionální salony, kliniky a dermatologové. Nový i-Light 6780 nabízí klinicky ověřený účinek v domácím odstraňování chloupků. Doporučený dermatology - jemný k pokožce.

Zdokonalená technologie PROPULSE™

Pokročilá technologie PROPULSE™ pracuje na principu ohřívání vlasového folikulu, zaměřuje světelnou energii v kořenové části a zastavuje cyklus růstu. Světelná energie je absorbována a potlačuje růst omráčením folikulu.

O 50% větší pulzní okénko

O 50% větší 3cm2 pulzní okénko s ochranným UV filtrem: chrání pokožku, lehce se aplikuje na požadované oblasti. Vychutnejte si krásně hladkou pokožku! 

Trvalá žárovka 150 000 záblesků

Díky žárovce Infinity v modelu IPL IPL6780 nejsou žádné skryté náklady. Žárovka se 150 000 záblesky vydrží opravdu velmi dlouho - je trvalá.

Obličejový nástavec

Speciálně navržený obličejový nástavec je perfektní k použití na citlivou oblast obličeje (pouze pro dámské použití, pod lícní kostí). Má dokonale utěsněné ventilační otvory, aby bylo znemožněno unikání světla a nižší 4 sekundovou zábleskovou rychlost (pouze obličejový nástavec), plus chladící systém k udržení nižší teploty pro pohodlnější ošetření.

Senzor pleti

Nepoužívejte na přirozeně tmavou pokožku, mohli byste si způsobit popáleniny, puchýře a změny barvy pokožky.
Nepoužívejte na opálenou pokožku či na pokožku nedávno vystavenou slunečnímu záření, mohli byste si způsobit popáleniny či poranění.
Přístroj i-Light neúčinkuje na přirozeně bílé, šedé, blond či zrzavé chloupky na těle a obličeji
Pokud Vaše pokožka vyhovuje, senzor pleti zapípá.

i-Light systém Remington

i-LIGHT je rychlý, bezbolestný a vysoce efektivní. Používá převratnou technologii silného světelného paprsku – stejnou technologii odstraňování chloupků využívají profesionální salóny a kliniky – bezpečně odstraní chloupky pro nádherně hladkou pleť až na 12 týdnů. i–LIGHT přináší unikátní „multi-flash mode technologii”, díky níž představuje nejrychlejší metodu pro odstraňování chloupků.

Co je intenzivní pulzní světlo (IPL)

IPL (Intenzivní Pulzní Světlo) je technologie, která se používá celosvětově již více než 15 let. i-LIgHT využívá technologie rychlého světelného záblesku. Světelná energie je zaměřená na kořínky chloupků pod povrchem pokožky a tak zastaví jejich růst. Pulzní světlo zacílí tmavší zbarvení, takže nejlepší výsledky jsou vidět na tmavších chloupcích.

Jak i-LIGHT funguje

Nové i–LIGHT obsahuje příruční přístroj, který vyzařuje světelnou energii. Tato světelná energie je absorbována barevným pigmentem (melaninem) uvnitř folikuly chloupku pod pokožkou. Tato energie zmenšuje folikulu chloupku a potlačuje jeho růst. Zanechává pokožku hladkou až po dobu 3 měsíců.

Co od i-LIGHT očekávat

Naše studie ukázaly, že znatelné výsledky jsou patrné už po prvním použití, ačkoliv pro nejlepší výsledky je dobré opakovat proces, kdykoliv máte pocit, že chloupky začaly opět růst. Výsledky mohou být individuální. Obecně doporučujeme po prvním použití přístroje opakovat proces po 2–3 týdnech. Očekávaný výsledek se dostaví po 3 ošetřeních. Několik dní po prvním ošetření můžete zaznamenat, že chloupky začaly vypadávat. Některé chloupky narostou znovu, ale jemnější a světlejší. Po prvních ošetřeních je opětovný nárůst chloupků normálním jevem.

Jak pracuje IPL ošetření v porovnání s laserovým odstraňováním chloupků?

Hlavním technologickým rozdílem mezi těmito dvěma způsoby je, že laser využívá zaměřenou vlnovou délku světla, zatímco IPL používá plné spektrum spolu se speciálními filtry. Zjednodušeně, IPL využívá intenzivní pulzní světlo namísto laserových paprsků. IPL a laser fungují na podobném principu vysílání světla do folikul chloupků.

Mohu se krátce po ošetření opalovat?

Po ošetření i-LIGHT světlem vašeho IPL je pokožka citlivější. Proto je vhodné se několik dní po ošetření  vyhýbat přímému slunečnímu záření, stejně tak i jiným vlivům které by mohli pokožku podráždit.

Máte další dotazy? Neváhejte se kdykoli zeptat na našem emailu, případně telefonicky (viz kontakt). Rádi Vám poradíme.

Specifikace Remington IPL6780

 • Infinity křemičitá žárovka
 • RYCHLE: Trvalé výsledky po 3 ošetření
 • BEZPEČNĚ: Klinicky ověřeno, schváleno FDA, dermatology doporučeno
 • EFEKTIVNĚ: ProPulse™ technologie
 • Použití: tělo, dámský obličej, oblast bikin
 • Výsledky: Trvalé
 • O 50% větší pulzní okénko 3 cm2 (nástavec pro oblast celého těla)
 • Obličejový nástavec
 • 5 možností nastavení intenzity
 • Rychlost záblesku každé 3 sekundy
 • Multi-Flash pro větší oblasti
 • Single-Flash pro detailní ošetření
 • Displej úrovně intenzity
 • Indikátor režimu chladnutí
 • Kontrolní displej stavu žárovky
 • Senzor pleti
 • Univerzální napětí

 

Časté otázky

Jaká místa na těle mohu pomocí přístroje i-LIGHT ošetřovat?

i-LIGHT je určen pro muže i ženy v oblastech pod krkem, včetně nohou, podpaží, linie bikin, paží,hrudi a zad. Ženy jej mohou používat i na chloupky na obličeji pod lícní kostí.

Jaká rizika jsou s používáním přístroje i-LIGHT spojena. Je bezpečný?

i-LIGHT byl klinicky otestován jako bezpečný a účinný, ale jako u každého jiného elektronického přístroje je důležité, abyste si přečetli a řídili se návodem k použití a bezpečnostními opatřeními.

Je metoda IPL pro kůži při dlouhodobém používání nebezpečná?

Žádné vedlejší účinky ani poškození kůže při dlouhodobém používání intenzivního pulzního světla(IPL) nebylo hlášeno.

Proč mi chloupky rostou i po provedení úpravy?

Výsledky nejsou okamžité a mohou se lišit případ od případu. Většina uživatelů zpozoruje úbytek chloupků během 1-2 týdnů po prvním ošetření. Během této doby se může zdát, že chloupky dále rostou, ale ve skutečnosti jsou vytlačovány ven. Chloupky rostou cyklicky ve 3 různých fázích po dobu 18-24 měsíců. Pouze chloupky v aktivní fázi růstu jsou vhodné k ošetření, čili z tohoto důvodu je k dosažení optimálních výsledků pokožku třeba ošetřit několikrát. Další důvodem opětovného růstu může být fakt, že jste dané místo při úpravě vynechali. Pokud zaznamenáte opětovný růst, režim úpravy zopakujte.

Proč nemůžu i-LIGHT používat po nedávném slunění?

Sluneční paprsky způsobují, že se nám tvoří v kůži vysoké hodnoty melaninu, což zvyšuje riziko, že se nám po úpravě budou vytvářet popáleniny či puchýře.

Potřebuji si při používání přístroje i-LIGHT chránit oči?

Ne, přístroj očím neškodí. i-LIGHT je vybaven bezpečnostním systémem, který zabraňuje neúmyslnému vyslání záblesku, když přístroj není v kontaktu s pokožkou. Malá dávka světla, která během úpravy vyzařuje, je podobná dávce světla z blesku fotoaparátu a oči nepoškozuje. Speciálně zkonstruovaný nástavec na obličej únik světla minimalizuje.Pokud je vám odrážené světlo nepříjemné, můžete si před každým zábleskem zavřít oči.

Návod k použití (ke stažení)

Napsat recenzi
Vaše jméno:
Vaše recenze:
Poznámka: HTML není přeloženo!
 
Hodnocení: Špatné            Dobré
 
Opište kód z obrázku: Captcha

Podobné produkty

Akce

7 599 Kč

Koupit

5 499 Kč

Epilátor IPL6250 i-Light Essential

Nový a inovativní Epilátor Remington i-LIGHT ESSENTIAL IPL 6250 využívá optimální technologie k trvalému odstranění chloupků. Nyní navíc s trvalou žárovkou, která vydrží celou životnost přístroje. Díky velkému prostoru pro světelný tok bude nyní epilace ještě pohodlnější.

Akce

8 999 Kč

Koupit

5 999 Kč

Epilátor IPL6500 i-Light Pro

Nový Remington IPL 6500 i-LIGHT Pro je navržen pro bezbolestné použití v oblasti obličeje. Nejen obličejová epilace je tak hračkou v pohodlí Vašeho domova. Dosáhněte skvělých výsledků jako ze salonu

Akce

10 999 Kč

Koupit

8 999 Kč

Epilátor IPL6750 i-Light Prestige

Epilátor Remington IPL 6750 i-LIGHT PRESTIGE  využívá optimální technologie k trvalému odstranění chloupků v oblasti obličeje, těla a bikin. Užijte si hedvábně hladkou pokožku. Epilátor je rychlý, jemný k pokožce a nabízí trvalé odstranění chloupků.

Akce

6 499 Kč

Koupit

4 699 Kč

Epilátor IPL2000 i-Light Reveal

Epilátor Remington IPL2000  i-Light Reveal nabízí průlomové řešení v oblasti permanentního odstranění chloupků.Je navržen pro použití na dámském obličeji a detailních partií.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.